Praca: Sprzedawca produktów marki tulone

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Sprzedawca produktów marki tulone
Miejsce pracy: Białystok
Numer: StPr/21/0772
OBOWIĄZKI:
- Kreowanie sprzedaży produktów marki Tulone (pomysły na sprzedaż produktów, poszukiwanie nowych odbiorców itp.).- Pozyskiwanie, obsługa i podtrzymywanie relacji z klientem detalicznym i hurtowym oraz restauracjami poprzez rozmowy telefoniczne i kontakt bezpośredni.- Przyjmowanie zamówień i przekazywanie ich do działu produkcji.- Fakturowanie, dostawa towaru oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji i rozliczeń.- Promocja i sprzedaż produktów marki TULONE.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

- Posiada co najmniej wykształcenie średnie- Posiada prawo jazdy kat. B- Komunikatywność, elastyczność, kreatywność, umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientem- Odpowiedzialność za pozyskiwanie i obsługę klientów- Umiejętność obsługi komputera- Dobra organizacja pracy, terminowość- Samodzielność w zakresie powierzonych zadań- Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (książeczka SANEPID) mile widziane- Doświadczenie jako handlowiec mile widziane

Miejsce pracy:

Białystok

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 422 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku