Praca: Spedytor

Ogłoszenie numer: 4511926, z dnia 2021-04-28

AZONIK sp. z o.o.

AZONIK SP. Z O. Międzynarodowa firma transportowa

Spedytor

Miejsce pracy: podlaskie / Białystok

Opis stanowiska

  • zakup towarów i organizacja transportu
  • stała realizacja zamówień w zakresie transportu międzynarodowego
  • dbanie o wysoką jakość świadczonych usług transportowych
  • koordynacja działań operacyjnych związanych z realizacją zleceń transportowych.
  • utrzymywanie kontaktów z firmami transportowymi, spedycyjnymi oraz klientami indywidualnymi
  • organizacja działu spedycji

Wymagania

  • znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • staż pracy na określonym stanowisku od co najmniej 1 roku
  • gotowość do osobistych kontaktów z klientami i towarzyszących im wyjazdów służbowych
  • znajomość rynku transportowego i giełd transportowych
  • umiejętności komunikacji i współpracy w zespole

Oferujemy

  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie (podstawowe + prowizyjne)
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Wynagrodzenie

Od 6000 do 8000 PLN