Praca: Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta w branży transportowej

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta w branży transportowej
Miejsce pracy: Białystok
Obowiązki:
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z klientami, budowanie długotrwałych relacji
  • Realizacja zleceń, planowanie i koordynowanie transportów
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Sporządzanie i weryfikacja dokumentów transportowych
  • Monitorowanie przebiegu transportów
Wymagania:
  • Roczne doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane w branży transportowej / logistycznej
  • Umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Znajomość języka polskiego polskiego na poziomie C1-C2
Pracodawca oferuje:
  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie