Praca: Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac

Firma NIBE- BIAWAR  Sp. z o.o.,

producent najwyższej jakości podgrzewaczy do wody, pomp ciepła oraz kotłów peletowych poszukuje do pracy osoby na stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac
Miejsce pracy: Białystok
Twój zakres obowiązków:
  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników,
  • Prowadzenie akt osobowych zgodnie z przepisami prawa pracy oraz kodeksem cywilnym,
  • Przygotowywanie umów o pracę i innych dokumentów związanych z zatrudnieniem,
  • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy,
  • Naliczanie wynagrodzeń pracowników,
  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi oraz sporządzanie raportów, deklaracji (ZUS, US, PFRON, PPK),
  • Organizowanie oraz nadzór nad terminowymi szkoleniami BHP i badaniami medycyny pracy,
  • Sporządzanie sprawozdań, zestawień i raportów,
  • Udział w audytach, kontrolach instytucji zewnętrznych.
Nasze wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dokładność, terminowość oraz samodzielność w pracy,
  • praktyczna wiedza na temat zagadnień kadrowo-płacowych,
  • umiejętność pracy w zespole.
To oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (prężnie działamy już 55 lat!),
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach,
  • świadczenia z ZFŚS (świadczenia świąteczne w formie pieniężnej, paczki świąteczne, pożyczki),
  • dofinansowanie do karty sportowej (Medicover Sport),
  • znaczące dofinansowanie do zakupu okularów,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.