Praca: Specjalista ds. wierzytelności sądowej

Aventus Group Sp. z o. o. to międzynarodowa firma z branży FinTech (Financial technology). Od ponad 8 lat świadczymy usługi finansowe w oparciu o nowoczesne narzędzia online w 12 krajach świata m.in. w Polsce, Czechach, Mołdawii, Ukrainie, Kazachstanie, Dominikanie i Wietnamie.

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osoby do działu prawnego. Dołącz do #Best Team Ever

Specjalista ds. wierzytelności sądowej
Miejsce pracy: Białystok
Zadania:

  • Nadzór nad procesem sądowym,
  • Przygotowywanie pism procesowych
  • Porządkowanie dokumentacji sądowej
  • Prowadzenie akt sądowych
  • Monitorowanie etapów postępowania sądowego
  • Udział w procesie zbierania dokumentacji do sprzedaży wierzytelności
Wymagania:

  • Analityczne myślenie
  • Szybkość i skrupulatność
  • Umiejętność pracy w Excel na bardzo dobrym poziomie.
  • Wykształcenie ekonomiczne, prawnicze, finansowe – mile widziane
Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie