Praca: Specjalista ds. social media

i4-MOBILE Sp. z o.o. – Sp. k. poszukuje kandydatów do pracy:

Specjalista ds. social media

Miejsce pracy: Białystok

ZAKRES ZADAŃ:
  • pisanie treści marketingowych - copywriting
  • tworzenie kampanii marketingowych
  • prowadzenie i rozwój projektów w social mediach
  • definicja i realizacja strategii komunikacji
  • ustalanie harmonogramów promocji w ujęciu długofalowym
  • ścisła współpraca z działem e-commerce, grafikiem, fotografem
  • wdrażanie nowych rozwiązań
  • rozwój obszaru marketing automation
OCZEKIWANIA:
  • minimum 3-letnie na podobnym stanowisku
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • umiejętność tworzenia tekstów
  • doświadczenie w prowadzeniu serwisów społecznościowych
  • umiejętność posługiwania się narzędziami do monitoringu social mediów
  • kreatywność, twórcze podejście do obowiązków
  • zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
  • doświadczenie przy projektach e-commerce
  • znajomość systemów mailingowych
  • podstawy HTML / CSS
OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • samodzielne stanowisko
  • pracę pełną wyzwań i możliwości rozwoju zawodowego

Czekamy właśnie na Ciebie!!!