Praca: Specjalista do spraw technicznego nadzoru nieruchomości

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Specjalista do spraw technicznego nadzoru nieruchomości
Miejsce pracy: Białystok
Numer: StPr/21/1265
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie nadzoru technicznego nad zasobem mieszkaniowym w zakresie posiadanych uprawnień w tym: wykonywanie przeglądów technicznych, dokonywanie czynności związanych z przekazywaniem/zdawaniem lokali, sporządzanie przedmiarów i kosztorysów przy wykorzystaniu programu NORMA PRO, nadzór nad realizacją/odbieranie prac remontowych i usług wykonywanych na zasobie, zbieranie ofert na roboty budowlane i usługi niezbędne do właściwego funkcjonowania nieruchomości oraz przygotowywanie dokumentacji technicznej w ramach procedur zamówień publicznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali specjaliści do spraw rynku nieruchomości (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: kosztorysowanie robót budowlanych w programie Norma Pro

Wymagania inne:

uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych lub uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności ogólnobudowlanej lub uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych, znajomość programów komputerowych: pakiet MS Office (Word, Excel, Outlook) w stopniu umożliwiającym samodzielną pracę, NORMA PRO prawo jazdy kat. B oraz możliwość dysponowania własnym samochodem mile widziana (rekompensowane finansowo przez pracodawcę), umiejętność rozwiązywania problemów technicznych, dobra organizacja czasu pracy, rzetelność

Miejsce pracy:

Białystok

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku