Praca: Specjalista do spraw bhp w zespole ds. bezpieczeństwa i higieny pracy kwp w białymstoku

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Specjalista do spraw bhp w zespole ds. bezpieczeństwa i higieny pracy kwp w białymstoku
Miejsce pracy: Białystok
Numer: StPr/21/0244
OBOWIĄZKI:
1. Zadania wynikające z postanowień § 2 ust. 1 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 roku /Dz. U. z 1997 r. nr 109 poz. 704 z późn. zm./ w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy, w tym przeprowadzanie kontroli warunków pracy, dokonywanie oceny ryzyka zawodowego, ustalanie przyczyn i okoliczności wypadków przy pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy albo studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy; co najmniej 1 rok pracy w służbie bezpieczeństwa i higieny pracy; znajomość zagadnień z zakresu bhp; umiejętność pracy w zespole; samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków; umiejętność interpretacji przepisów; umiejętność obsługi komputera; aktualne szkolenie okresowe dla pracowników służby bezpieczeństwa i higieny pracy.

Miejsce pracy:

Białystok

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku