Praca: Samodzielny księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Samodzielny księgowy
Miejsce pracy: Białystok
Numer: StPr/22/0313
OBOWIĄZKI:
samodzielne prowadzenie ksiąg handlowych klientów biuraprowadzenie ewidencji środków trwałychsporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, PIT, VAT, JPK);kompletowanie dokumentów i utrzymywanie kontaktu z klientem;kontrola dokumentów pod względem rachunkowym i formalnym;analiza i uzgadnianie sald rozrachunkowych;rozliczanie transakcji międzynarodowych i wewnątrzwspólnotowych;współpraca przy sporządzaniu sprawozdań finansowych klientów biura,inne zadania wynikające ze współpracy z klientami biura
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Język: rosyjski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

biegłej obsługi komputera, programów pakietu MS Office i finansowo-księgowych (znajomość programów Insert będzie dodatkowym atutem wiedzy i praktycznej znajomości przepisów z zakresu rachunkowości i podatkówMożliwość negocjacji wynagrodzenia

Miejsce pracy:

Białystok

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku