Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Białystok
Numer: StPr/21/0561
OBOWIĄZKI:
1. Realizowanie zadań załadowczo - wyładowczych oraz wykonywanie prac pomocniczych związanych z dostarczeniem SpW do/z magazynów 25.WOG;2. Wykonywanie innych prac fizycznych związanych z zabezpieczeniem bieżącej działalności 25. WOG;3. Realizowanie prac gospodarczo porządkowych zleconych przez Kierownika Grupy Transportowej;4. Realizowanie prac fizycznych podczas rozładunku i załadunku towarów na środki transportowe;5. Dbanie o powierzony do użytkowania sprzęt i wyposażenie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

1. OFERUJEMY:1. pracę w jednostce sektora finansów publicznych;2. możliwość podnoszenia kwalifikacji;3. dofinansowanie do wypoczynku;4. możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.2. WYMAGANIA NIEZBĘDNE:- wykształcenie: m.in. zasadnicze zawodowe;- umiejętność pracy w zespole;- odpowiedzialność;- dyspozycyjność.3. WYMAGANIA DODATKOWE (PREFEROWANE):- wykształcenie średnie;- doświadczenie na podobnym stanowisku pracy;- samodzielność i dobra organizacja pracy własnej.

Miejsce pracy:

Białystok

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku