Praca: Regular/ Senior Java Developer

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Regular/ Senior Java Developer
Miejsce pracy: Białystok Nr ref.: JAV/BIA/NW

Dla naszego Klienta – firmy zajmującej się tworzeniem oprogramowania dla działów personalnych, które wspiera pracę firm w ponad 100 krajach na świecie poszukujemy Regular / Senior Java Developera

Zadania na stanowisku pracy:

  • Projektowanie, rozwój i modernizacja architektury
  • Tworzenie nowoczesnego oprogramowania wykorzystywanego przez dziesiątki tysięcy użytkowników
  • Automatyzacja procesów rozwoju i wdrażania oprogramowania

Ta praca jest dla Ciebie jeżeli:

  • Masz minimum 4 lata doświadczenia zawodowego w pracy z Java
  • Znasz Spring, JPA/Hibernate, JUnit
  • Praca w TDD nie jest dla Ciebie tajemnicą
  • Masz wiedzę oraz umiejętności praktycznego zastosowania: programowania obiektowego, wielowątkowości, czystego kodu
  • Znasz Hexagonal Architecture, Clean Architecture, Event Driven Architecture
  • Masz doświadczenie w pracy z Maven, GIT, JProfiler

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w pracy z MongoDB, Kafka, Apache Pulsar
  • Znajomość technologii front-end: JavaScript, jQuery, React JS, HTML 5, CSS
  • Znajomość Linux, Docker, Bitbucket pipelines
  • Doświadczenie z narzędziami typu JProfiler

W zamian otrzymasz:

  • Zatrudnieni w oparciu o umowę o pracę lub B2B (12-18k netto+Vat z płatnymi urlopami)
  • Przyjazną, startupową atmosferę, brak sztywnych korporacyjnych zasad
  • Ciekawe wyzwania przy rozwoju architektury SaaS
  • Stabilną, długofalowa współpraca
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość skorzystanie z prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia, karty multisport

Klauzula zgody:

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Ponadto zgadzam się na udostępnienie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych innym administratorom danych osobowych - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie Twoja zgoda, a dane będą przetwarzane do czasu jej wycofania, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.