Praca: Referent ds kompletacji-magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Referent ds kompletacji-magazynier
Miejsce pracy: Kleosin
Numer: StPr/24/0920
OBOWIĄZKI:
TERMINOWE WYKONYWANIE KOMPLETACJI WG PRZYJĘTEGO PLANU, POBÓR DETALI Z MAGAZYNU NA ZAPLANOWANE PRACE, ROZLICZENIE SYSTEMOWE ZURZYTYCH DETALI, OZNAKOWANIE ETYKIETAMI KOMPLETACJI, RAPORTOWANIE PRZEBIEGU KOMPLETACJI, BIEŻĄCE PRACE OBSŁUGI MAGAZYNU
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
Uprawnienia: Wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem

Wymagania inne:

MINIMUM 3 LATA NA STANOWISKU REFERENT DS KOMPLETACJI, W PRZYPADKU OBCOKRAJOWCA LEGALNY POBYT W POLSCE MINIMUM 5 LAT

Miejsce pracy:

Kleosin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku