Praca: Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

Powiatowy Urząd Pracy w Mońkach
Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Miejsce pracy: Mońki
Numer: StPr/24/0199
OBOWIĄZKI:
1. Poznanie sposobu wykonywania prac, używanego sprzętu, środkow czystości.2.Zapoznanie się z rejonami i pomieszczeniami do sprzątania na terenie budynku szkoły3.Organizacja pracy związanej z utrzymaniem w czystości pomieszczeń szkolnych, 4. Wykonywanie czynności wchodzących w zakres obowiązków sprzątaczki, w szczególności - utrzymanie w czystości i porządku przydzielonych pomieszczeń oraz znajdujących się w nich sprzętów i urządzeń zgodnie z wymogami higieny,- troska o czystość terenu szkoły oraz budynków,- informowanie o zaistniałych usterkach technicznych,- czuwanie nad bezpieczeństwem budynku szkoły, hali i całości sprzętu szkolnego.5. Wykonywanie innych czynności wynikających z potrzeb.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Mońki

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mońkach