Praca: Pielęgniarka

Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce
Pielęgniarka
Miejsce pracy: Sokółka
Numer: StPr/24/0311
OBOWIĄZKI:
Czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci. Zagwarantowanie dzieciom właściwej opieki pielęgnacyjnej. Obserwacja dzieci pod kątem rozwoju psychomotorycznego i stanu zdrowia. Udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej. Kształtowanie postaw prozdrowotnych wśród dzieci, rodziców i personelu żłobka. Prowadzenie apteczki. Współudział w planowaniu jadłospisu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne, kierunek: pielęgniarka/położna
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: pielęgniarstwo/położnictwo

Wymagania inne:

Prawo wykonywania zawodu pielęgniarki lub położnej na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej. Książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Miejsce pracy:

Sokółka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce