Praca: Opiekun klienta - infolinia przychodząca

POS Group sp. z o.o. to połączenie doświadczenia i innowacyjności w zakresie świadczonych usług HR. Proponowane przez nas rozwiązania stają się doceniane na rynku ze względu na indywidualne i kompleksowe podejście.

Aktualnie dla naszego kluczowego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opiekun klienta - infolinia przychodząca

Lubisz pracę z klientem, jesteś osobą komunikatywną i otwartą na nowe wyzwania?

Mamy dla Ciebie idealną ofertę!

U nas będziesz obsługiwał tylko połączenia PRZYCHODZĄCE!

Twoimi zadaniami na stanowisku pracy będą:
  • udzielanie informacji Klientom i pomoc w rozwiązywaniu problemów
  • rejestracja zgłoszeń w systemie komputerowym
  • zarządzanie usługami  na platformie komputerowej
  • budowa oraz dbanie o dobre relacje z Klientami oraz wizerunek Firmy
  • przekazywanie informacji na temat oferowanych usług
Będziesz perfekcyjnym kandydatem jeśli:
  •  jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym (indywidualnie ustalany grafik)
  •  obsługa komputera oraz programów komputerowych nie stanowi dla Ciebie problemu
  •  lubisz pracę z ludźmi, jesteś komunikatywna/y i oraz posiadasz wysoką kulturę osobistą
  •  wyróżniasz się zaangażowaniem oraz chęcią rozwoju zawodowego
Co możemy Ci zaoferować?
  • od samego początku zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, gwarancja ¾ etatu z dopełnieniem
  • gwarantowane wynagrodzenie godzinowe, stawka początkowa 15zł/godz.
  • atrakcyjne premie uzależnione od jakości obsługi Klientów
  • komfortowe warunki pracy i przyjazną atmosferę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • profesjonalny i kompleksowy pakiet szkoleń, za które otrzymasz pełne wynagrodzenie
  • możliwość skorzystania z  prywatnej opieki medycznej i  oferty kart sportowych
  • konkursy, imprezy integracyjne, gadżety i inne atrakcje firmowe
W CV nie zapomnij zawrzeć klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez POS Group Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę w zakresie obejmującym dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane jako obowiązkowe w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania).