Praca: Mechanik samochodowy

Ogłoszenie numer: 4196881, z dnia 2021-02-04

Renomowana firma motoryzacyjna w Białymstoku poszukuje Kandydata / Kandydatki na stanowisko:

Mechanik samochodowy

Miejsce pracy: podlaskie / Białystok

Opis stanowiska

  • Kompleksowa, samodzielna naprawa pojazdów samochodowych oraz wykonywanie czynności eksploatacyjnych
  • Przestrzeganie procedur oraz postępowanie zgodnie ze standardami marek
  • Dbanie o swoje stanowisko pracy
  • Przekazywanie informacji o przebiegu naprawy pojazdów

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • Minimum rocznego doświadczenia w pracy na stanowisku mechanika samochodowego (mile widziane doświadczenie w autoryzowanym punkcie dealerskim)
  • Dużego zaangażowania i sumienności w  wykonywaniu powierzonych zadań
  • Praktycznej i teoretycznej wiedzy z zakresu mechaniki samochodowej oraz eksploatacji pojazdów samochodowych
  • Wykształcenia min. średniego lub zawodowego
  • Mile widziana znajomość techniki naprawy marek: BMW, Jeep, Alfa Romeo
  • Dobrej organizacji pracy własnej
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Czynnego prawa jazdy kat. B oraz wysokiej kultury jazdy

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Stabilne warunki wynagrodzenia
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • System wynagradzania stosowny do posiadanych kwalifikacji
  • System profesjonalnych szkoleń
  • Dostęp do nowych technologii