Praca: Magazynier

Ogłoszenie numer: 4534226, z dnia 2021-04-26

Magazynier

Miejsce pracy: podlaskie / Białystok

Opis stanowiska

  • Organizowanie rozładunku i załadunku komponentów
  • Składanie towarów, materiałów w określonych lokalizacjach oraz ich ewidencjonowanie
  • Przygotowywanie do wydania materiałów i towarów wg listy pobrania
  • Nadzór nad przygotowaniem zleceń na montaż zgodnie z zasadą FIFO
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej, dokumentacji obrotu materiałowego, bilansowanie przychodów i rozchodów, okresowe rozliczanie stanów ilościowych posiadanych towarów i materiałów

Wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe (preferowane średnie)
  • Uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT
  • Mile widziane uprawnienia na suwnice
  • Doświadczenie w zawodzie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Znajomość  pakietu Microsoft Office (Word, Excel)

Oferujemy

  • Ciekawą i ambitną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży
  • Bezpieczne i przyjazne warunki pracy
  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Umowa o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną
  • Dofinansowanie do kart sportowych
  • Dofinansowanie studiów
  • Atrakcyjne pożyczki mieszkaniowe
  • Zakładowa biblioteka
  • Miesięczny dodatek za niepalenie