Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem
Magazynier
Miejsce pracy: Kruszewo-Wypychy
Numer: StPr/21/0220
OBOWIĄZKI:
-obsługa dostaw, -rozdysponowanie i rozmieszczanie towarów w magazynie, -czynności związane z przygotowywaniem zamówień detalicznych i hurtowych,-kompleksowa obsługa wysyłki towarów od kompletowania, po sprawdzanie z dokumentacją, aż do załadowania towarów na auta dostawcze, -bieżąca obsługa i cykliczna inwentaryzacja obszarów magazynowych, -kierowanie wózkami widłowymi i ładowarką teleskopową ze zmiennym wysięgiem (osobom zdecydowanym firma zapewnia udział w kursie umożliwiającym zdobycie odpowiednich uprawnień),-obsługa i konserwacja maszyn magazynowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Umiejętności: elastyczność, zdolności dostosowawcze do panujących warunków, umiejętność ustalania priorytetów. Mile widziane doświadczenie w branży rolniczej oraz uprawnienia I WJO oraz prawo jazdy. Umiejętności interpersonalne, umiejętności planowania oraz organizacyjne. Umiejętność rozwiązywania prostych problemów, uczciwość, rzetelność, sumienność, kreatywność. Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy i otoczeniu firmy.

Miejsce pracy:

Kruszewo-Wypychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem