Praca: Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Kucharz
Miejsce pracy: Białystok
Numer: StPr/21/0510
OBOWIĄZKI:
Oferujemy po okresie próbnym umowę o pracę z wynagrodzeniem/ 2500-3500 / na rękę ,na pełny etat.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: kucharz

Wymagania inne:

Poszukujemy na stałe kucharza/kucharkę z doświadczeniem w tradycyjnej polskiej kuchni domowej lub osobę chętną do szkolenia.Od kandydatów oczekujemy:- doświadczenia (większego lub mniejszego) na stanowisku kucharza- samodzielnej i odpowiedzialnej pracy na swoim stanowisku,- dbałości o detale i jakość wydawanych dań,- dbania o czystość miejsca pracy i stan powierzonego sprzętu,- dyspozycyjności- profesjonalizmu i szczerości na co dzień- chęci do nauki i rozwoju- ważnego orzeczenia sanitarno - epidemiologicznego.Poszukujemy osoby sumiennej, szczerej i wytrwałej, która szuka stałej posady.

Miejsce pracy:

Białystok

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku