Praca: Koordynator opieki osób zależnych

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Koordynator opieki osób zależnych
Miejsce pracy: Michałowo
Numer: StPr/21/1249
OBOWIĄZKI:
Identyfikowanie potrzeb osób zależnych, ocena możliwości i planowanie sposobów ich zaspokojenia, w szczególności:Występowanie w imieniu podopiecznych do instytucji pomocowych i medycznych w celu zapewnienia lepszej opieki.Udzielanie informacji i pomocy w uzyskaniu należnych świadczeń Pomoc w sporządzaniu pism, podań, odwołań itp.Pomoc w pozyskaniu niezbędnego sprzętu rehabilitacyjnego lub medycznego.Proponowanie pomocy i wsparcia sąsiedzkiegoProponowanie ośrodków opieki całodobowej w porozumieniu z lekarzem i pielęgniarką Hospicjum
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Kandydat/kandydatka na to stanowisko powinna dysponować wiedzą z zakresu pracy socjalnej i stałą chęcią rozwoju swoich kompetencjiDużą samodzielność i inicjatywę w podejmowanych działaniachRozwinięte umiejętności komunikacyjnePrawo jazdy kat. B oraz własny samochódMile widziane:Wykształcenie wyższe na kierunku socjologia lub pedagogika lub pielęgniarstwo

Miejsce pracy:

Michałowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku