Praca: Konserwator wod.-kan. co cw i gaz

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Konserwator wod.-kan. co cw i gaz
Miejsce pracy: Białystok
Numer: StPr/21/0493
OBOWIĄZKI:
1.Systematyczna okresowa kontrola urządzeń sanitarnych.2.Wymiana pionów wodno kanalizacyjnych ciepłej i zimnej wody.3.Udrażnianie i konserwacja sieci wodno kanalizacyjnej i kanalizacji deszczowej.4.Sprawdzanie szczelności instalacji gazowej i wentylacji.5.Usuwanie awarii konserwowanych urządzeń.6.Podnoszenie kwalifikacji, przedłużanie uprawnień do konserwacji urządzeń gazowych i wodno kanalizacyjnych zgodnie z wymaganymi terminami.7.Usuwanie usterek zgłaszanych przez lokatorów.8.Bieżące rozliczanie się z materiałów i narzędzi pobieranych do wykonywania zleceń.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

1 rok doświadczenia; możliwość pracy na wysokości

Miejsce pracy:

Białystok

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 060 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku