Praca: Kierowmik działu informatyki

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Kierowmik działu informatyki
Miejsce pracy: Choroszcz
Numer: StPr/21/0994
OBOWIĄZKI:
x
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Wymagania inne:

WYMAGANEwykształcenie wyższe informatyczne;znajomość budowy i działania sprzętu komputerowego; znajomość systemów operacyjnych serwerowych z rodziny MS Windows;znajomość podstaw budowy, działania i administracji sieci LAN, WAN;potwierdzenie posiadanych umiejętności komputerowych poprzez certyfikat wydany przez niezależna instytucje kwalifikacyjną (np. Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych - ECDL);znajomość oprogramowania Comarch Optimed oraz ERP Egeria;znajomość relacyjnych baz danych Oracle, MSSQL, PostgreSQL, MySQL;dokładność i sumienność w wykonywaniu zadań;umiejętność myślenia analitycznego; zdolność szybkiego uczenia się;wysoka kultura osobista;komunikatywność i asertywność w kontaktach z klientami/pracownikami Szpitala; umiejętność pracy w zespole;umiejętność pracy pod presją czasu;umiejętność myślenia kreatywnego i innowacyjnego;znajomość języka angielskiego na poziomie czytania ze zrozumieniem dokumentacji technicznej;MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ:środowiska Microsoft Active Directoryprogramowania w językach: C++, PHP, XML, JavaScript, PowerShell, SQL, HTML, XHTMLoprogramowania PŁATNIK, oraz firm Marcel i Rochefunkcjonowania systemu ochrony zdrowia w Polscezasad raportowania i sprawozdawczości z realizacji usług medycznych

Miejsce pracy:

Choroszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 6 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku