Praca: Inżynier ds. badań i rozwoju (w obszarze energetyki)

Inżynier ds. badań i rozwoju (w obszarze energetyki)
Miejsce pracy: Białystok
Zadania:
  • opracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych z zakresu instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych w obszarze projektowym i wykonawczym,
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej – m.in. projektów instalacyjnych, detali wykonawczych, instrukcji wykonawczych, schematów.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe w obszarze: elektrotechniki/ekoenergetyki/energetyki lub innych kierunków pokrewnych,
  • 2-letnie doświadczenie w zawodzie (w tym min. pół roku doświadczenia przy wykonywaniu instalacji na budowie),
  • dobra znajomość programu AutoCad,
  • biegła znajomość podstawowych norm i przepisów z zakresu projektowania i wykonawstwa domowych instalacji elektrycznych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
  • kreatywność i umiejętność poszukiwania rozwiązań,
  • dokładność, systematyczność,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • prawo jazdy kat. B.
Mile widziane:
  • doświadczenie związane z instalacjami fotowoltaicznymi, domowymi instalacjami grzewczymi lub systemami Smart Home.
Oferujemy:
  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • benefity pozapłacowe,
  • elastyczne godziny pracy,
  • szkolenia i kursy językowe,
  • imprezy, wyjazdy integracyjne.