Praca: Inspektor nadzoru inwestorskiego

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Inspektor nadzoru inwestorskiego
Miejsce pracy: Białystok
Numer: StPr/21/0890
OBOWIĄZKI:
- pełnienie samodzielnej funkcji technicznej polegającej na nadzorowaniu robót w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych- nadzór nad prawidłową realizacją robót - kontrolowanie rozliczeń budowy- udział w odbiorach robót budowlanych i dokumentacji projektowych- przygotowywanie danych do postępowań przetargowych - sporządzanie kosztorysów- udział w przeglądach budynków - praca na wysokości powyżej 3m- praca przy monitorze ekranowym- inne czynności, wynikające z bieżących potrzeb Uczelni
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych

Miejsce pracy:

Białystok

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku