Praca: Inspektor do działu technicznego

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Inspektor do działu technicznego
Miejsce pracy: Choroszcz
Numer: StPr/21/0750
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie dokumentacji w sprawach technicznych, prowadzenie spraw w zakresie ewidencji nieruchomości budynków, lokali, bieżące załatwianie spraw, prowadzenie spraw dot. zużycia wody i innych mediów, zapewnienie informacji mieszkańcom, przygotowywanie dokumentów niezbędnych do prowadzenia przetargów na wykonanie robót remontowych, modernizacyjnych, przygotowywanie wzorów umów, współuczestniczenie w kontroli, zarządzanie gospodarką odpadami, udział w opracowaniu rocznego planu remontów, współdziałanie z kierownikami działów, praca w terenie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, budowlane

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie techniczne, znajomość zagadnień prawnych z zakresu działania spółdzielni mieszkaniowych i prawa budowlanego, uprawnienie budowlane sanitarne, elektryczne, drogowe ( mile widziane), umiejętność redagowania pism urzędowych, umiejętność obsługi komputera, umiejętność pracy w zespole.

Miejsce pracy:

Choroszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku