Praca: Elektromonter

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Elektromonter
Miejsce pracy: Białystok
Numer: StPr/21/01527
OBOWIĄZKI:
- wykonywanie instalacji elektrycznych- wykonywanie pomiarów elektrycznych- inne prace elektryczne i ogólnobudowlane zlecone przez przełożonego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Elektromonter instalacji elektrycznych
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie co najmniej średnie, uprawnienia SEP D i E dla urządzeń, instalacji i sieci o napięciu znamionowym do 20 kV.Obowiązki:- wykonywanie instalacji elektrycznych- wykonywanie pomiarów elektrycznych- inne prace elektryczne i ogólnobudowlane zlecone przez przełożonego[Zgłoszenia: gelco@gelco.pl, 22 185 50 55]

Miejsce pracy:

Białystok

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy