Praca: Dozorca

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Dozorca
Miejsce pracy: Białystok
Numer: StPr/21/1426
OBOWIĄZKI:
Zabezpiecza placówkę przed włamaniem, pożarem, kradzieżą, dokonuje obchodu budynku, otwiera i zamyka bramy, wykonuje drobne naprawy, sprząta chodniki, grabi suche liście i trawę, podlewa i pieli rośliny, oczyszcza ze śniegu i lodu ciągi komunikacyjne, usuwa sople lodowe, posypuje piaskiem, utrzymuje w należytym stanie czystości posesję, trawniki, drzewa, krzewy oraz cały teren wokół budynku i na zewnątrz ogrodzenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak, kierunek: mile widziane elektryczne lub mechaniczne lub budowlane

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: Kurs SEP do 1 kV

Wymagania inne:

doświadczenie min. 5 latprawo jazdy kat. Bbrak przeciwskazań do pracy w nocy i na wysokości

Miejsce pracy:

Białystok

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

1 750 - 1 950 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku