Praca: Doradca Klienta Online

Aventus Group Sp. z o. o. to międzynarodowa firma z branży FinTech (Financial technology). Od ponad 8 lat świadczymy usługi finansowe w oparciu o nowoczesne narzędzia online w 12 krajach świata m.in. w Polsce, Czechach, Mołdawii, Ukrainie, Kazachstanie, Dominikanie i Wietnamie.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Doradca Klienta Online
Miejsce pracy: Białystok
Zadania:

  • obsługa Klientów – online (połączenia telefoniczne przychodzące, wychodzące, maile, chat)
  • korespondencja mailowa, chat z Klientami
  • pomoc związaną z obsługą zgłoszeń (infolinia, e-mail, czat, reklamacje)
  • wsparcie Klientów przy podejmowaniu decyzji pożyczkowych
Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w online obsłudze Klienta  lub sprzedaży online
  • doświadczenie pracy na słuchawkach (CC lub obsługa)
  • znajomość pakietu MS Office
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • systematyczność oraz dobra organizacja pracy własnej
  • nastawienie na realizację celów biznesowych
Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę zmianową (możliwość połączenia życia prywatnego z zawodowym )
  • pracę w szybko rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu działającej w konkurencyjnej branży,
  • pracę w dynamicznym zespole pełnym ambitnych i wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów
  • strefa Chillout (m.in. x-box, fotel masujący)
  • pracę w nowoczesnym biurze zlokalizowanym w centrum miasta
  • środowisko wspierające rozwój i nastawione na osiąganie sukcesów