Praca: Asystent/ ka zarządu

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Asystent/ ka zarządu
Miejsce pracy: Białystok
Numer: StPr/21/1472
OBOWIĄZKI:
Dbanie o sprawne i prawidłowe funkcjonowanie sekretariatu oraz o jego wizerunek,zapewnienie właściwego obiegu dokumentów i przepływu informacji wewnątrz i na zewnątrz Spółki,redagowanie krótkich pism,organizacja oraz obsługa spotkań wewnętrznych i zewnętrznych,wsparcie Zarządu w realizowaniu bieżących zadań,prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu,udzielanie informacji interesantom, dokonywanie zakupów biurowych,współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi pionu administracyjnego i sportowego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wykształcenie minimum: średnie,dobra znajomość języka angielskiego,bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,umiejętność pracy w zespole, wysoki poziom kultury osobistej,prawo jazdy kat. B,kreatywność, komunikatywność,samodzielność, inicjatywa i dobra organizacja pracy.

Miejsce pracy:

Białystok

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku