Praca: Administrator Systemów i Sieci

Firma NIBE- BIAWAR  Sp. z o.o.,

producent najwyższej jakości podgrzewaczy do wody, pomp ciepła oraz kotłów peletowych poszukuje do pracy osoby na stanowisko:

Administrator Systemów i Sieci
Miejsce pracy: Białystok

Główne zadania:

  • administrowanie i utrzymanie infrastruktury IT bazującej na rozwiązaniach i produktach Microsoft
  • administrowanie i utrzymanie macierzy dyskowych, biblioteki taśmowej oraz infrastruktury fizycznej serwerowni
  • administrowanie i utrzymanie systemu backupu
  • wsparcie techniczne użytkowników
  • zarządzanie i monitorowanie infrastruktury teleinformatycznej firmy
  • testowanie nowych rozwiązań i wdrażanie zmian w zarządzanej infrastrukturze IT
  • konfigurowanie nowego sprzętu komputerowego do pracy w środowisku IT firmy

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego technicznego (preferowane wyższe-informatyka)
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • dobrej znajomości administracji systemami Microsoft (Microsoft Server 2016, SQL)
  • znajomości sieci LAN
  • znajomości konfiguracji połączeń VPN
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • bardzo dobrej organizacji pracy i komunikatywności

Oferujemy:

  • Interesującą i samodzielną pracę w międzynarodowym środowisku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet socjalny
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i realizowania unikalnych projektów
  • Pracę w dynamicznym, prężnie działającym zespole
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Nibe-Biawar Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jana Pawła II 57, 15-703 Białystok, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji.”