Praca: Informatyk

AquaRD Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku  jest przedsiębiorstwem zajmującym się opracowywaniem nowych technologii oraz ich wykorzystywaniem w procesie projektowania nowoczesnych rozwiązań z dziedziny sterowania, kontroli, komunikacji i transmisji bezprzewodowej.

W związku z dynamicznym rozwojem spowodowanym pozyskaniem nowych projektów, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Informatyk
Miejsce pracy: Białystok
Opis stanowiska:
  • nadzór nad funkcjonowaniem infrastruktury IT w przedsiębiorstwie,
  • współpraca z innymi działami, w celu rozwoju i rozbudowy infrastruktury IT,
  • wsparcie techniczne dla użytkowników,
  • konfiguracja, nadzór i diagnostyka stacji roboczych, serwerów, osprzętu sieciowego i teleinformatycznego,
  • nadzór nad urządzeniami biurowymi (skanery, drukarki),
  • wykonywanie regularnych kopii bezpieczeństwa,
  • pisanie dokumentacji technicznej, przestrzeganie procedur.
Wymagania:
  • umiejętność szybkiego analizowania problemów i ich rozwiązywania,
  • umiejętność diagnozowania usterek sprzętu komputerowego,
  • umiejętność konfiguracji i diagnostyki urządzeń sieciowych,
  • znajomość serwerowych systemów operacyjnych Linux,
  • znajomość systemów operacyjnych MS Windows serwerowych i klienckich,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • dobra znajomość budowy, konfiguracji i działania sprzętu komputerowego,
  • podstawy zarządzania sieciami TCP/IP,
  • umiejętność pisania i uaktualniania dokumentacji technicznej
  • samodzielność w pracy, dokładność i terminowość,
  • nastawienie na pracę zespołową.
Dodatkowe atuty:
  • doświadczenie w zakresie telefonii cyfrowej VOIP,
  • certyfikaty branżowe,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • ciekawe projekty, w których liczy się własna inwencja.